O mně

Dobrý den,

obamavítám Vás na mých stránkách www.profp.cz. Jmenuji se Raimund Adviser a pracuji jako finanční poradce. Na pražském a středočeském trhu působím již od roku 2000. V letech 2000 až 2009 jsem pracoval pro společnost X a. s., nyní pracuji ve společnosti Y s. r. o.

Svým klientům nabízím komplexní služby v otázkách strategického plánování osobních a rodinných financí. Jednoduše řečeno, snažím se být finančním konzultantem, ke kterému se klient vždy může obrátit s plnou důvěrou. Mým hlavním záměrem je poskytovat aktivní a nestranné rady, které vedou k dlouhodobým pozitivním výsledkům. Toho dosahuji díky transparentnosti, integritě a respektu vůči klientům, přičemž spolupráce s nimi, respektive s Vámi je mi radostí.

Nabízím Vám také k přečtení články, které jsou zaměřeny na osobní finance a ekonomiku obecně. Můžete se samozřejmě přihlásit k jejich pravidelnému odběru. Také odpovědi na Vaše nejčastější dotazy publikuji v rubrice se stejným názvem. Stejně tak Vám nabízím přehled základní finanční a poradenské literatury, aktualizované informace o kurzech a burze a seznam mých produktových partnerů.

Těším se na setkání s Vámi a přeji Vám hezký den.

Raimund Adviser, finanční poradce